Prezentace regionu 2017

01.01.2017 − 31.12.2017

Účelová neinvestiční finanční podpora z rozpočtu KÚ JMK ve formě dotace  na realizaci  akce : „ Prezentace regionu 2017“ z dotačního programu.: „ Program rozvoje venkova KÚ JMK pro rok 2017“.

Prezentace a propagace regionu 2017

Informační tabule v členských obcích mikroregionu, značení mikroregionu na cyklistických trasách, Zpracování TV zpravodajství z mikroregionu.

Rozvojové aktivity

Fitness Outdoor  – Pro zvýšení atraktivity cyklostezek v Mikroregionu  Kahan dso dovybavit o prvky tzv. outdoor fitness, které si u veřejnosti  získává stále větší oblibu. Jedná se o zjednodušený posilovací stroj, který vyniká  stabilitou, lehkým ovládáním a odolností vůči vnějším vlivům. Posilovací stroj bude umístěny na hranicích intravilánu obcí, aby byly snadno přístupné nejen cykloturistům.

V rámci možností doplnit Street workoutovými zařízeními místa v členských obcích mikroregionu. Zprostředkování  komplexní propagace turistických míst, výletů akcí a služeb destinace na webu i v mobilních aplikacích s operačním systémem iOS i Android prostřednictvím předchystaných tipů na výlet pro všechny kategorie turistů: cyklisté, školy, senioři, handicapovaní, děti, kultura, letní, zimní atd.

Setkání seniorů – Jedná se tradiční akci se seniory. V roce 2017 je to již jedenácté výroční setkání seniorů z Mikroregionu KAHAN dso . Finanční prostředky na toto setkání poskytuje Mikroregion Kahan dso ve spolupráci s obcemi a partnery mikroregionu. Organizačně tuto akci  zajišťuje  Klub seniorů  společně s OÚ a mikroregionem. Za každou členskou obec Mikroregionu Kahan dso (14 obcí a měst) se zúčastní vybraní senioři . Jedná se   o 220 – 240 seniorů.  

Hornický den – 9/2017 již devátý ročník , společná akce s ČD v rámci Dnů železnice. 

Realizace projektu bude zajišťována jak vlastními silami mikroregionu, tak prostřednictvím odborných firem (dodavatelů) vybíraných dle pravidel pro zadávání veřejných zakázek.

Poskytnutá podpora  ve výši 195 000,- Kč.

Pojďte si užít Mikroregion Kahan!

MIKROREGION KAHAN

 • Hutní osada 14, 664 84 Zastávka
  IČO: 71214038
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  projekty, administrativní záležitosti
  +420 602 126 391; Lenka Blažejovská

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  web a sociální sítě, soutěže
  S párou za horníky
  +420 604 206 662; Halka Horká


Děkujeme našim partnerům


© Mikroregion Kahan dso